phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Grudziądzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Grudziądzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to najpopularniejsze obecnie paliwo opałowe, dedykowane do zastosowań domowych oraz komercyjnych. Składa się wyłącznie z wyselekcjonowanej trociny drewna iglastego, pozbawionej wszelkich zanieczyszczeń organicznych oraz piasku, która zapewnia znakomite parametry, znacznie przewyższające rynkowe minimum. Nasz pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, gwarantującym jego najwyższą jakość oraz zgodność realnych parametrów z tymi umieszczonymi na etykiecie produktu. Samo uzyskanie certyfikatu dla naszego pelletu workowanego wymaga cyklicznych kontroli jakościowych i audytów, które są dla odbiorcy końcowego zapewnieniem o doskonałych cechach użytkowych. Nasz pellet workowany jest także dowodem na to, że cena pelletu może być przystępna i atrakcyjna na tle jego znakomitych parametrów. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Grudziądzu oraz w całej Polsce na najlepszych składach opału, a także na oficjalnej stronie internetowej producenta. Zachęcamy do zakupu pelletu w niskiej cenie już dziś.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem nie bez powodu zyskuje na popularności z roku na rok. Wśród zalet tego paliwa opałowego warto wymienić między innymi niższe koszty niż w przypadku ogrzewania gazowego, olejowego lub elektrycznego i ciepła sieciowego. To jednak nie wszystko. Dobry pellet podczas spalania emituje do atmosfery znikomą ilość niebezpiecznych gazów, dzięki czemu nie wywołuje żadnego wpływu na środowisko naturalne, a przy tym także cechuje się komfortem użytkowania. Warto jednak decydować się wyłącznie na dobry pellet, który spełni wszelkie wymogi stawiane przez prawo. Nasz pellet TOP został objęty certyfikatem EN Plus A1, gwarantującym między innymi zgodność z piecami na pellet klasy 5 i ecodesign. Zastosowanie w nich paliwa zbyt niskiej jakości może skutkować jego zniszczeniem lub korodowaniem, a kotły na pellet stanowią najkosztowniejszy element instalacji grzewczej. Nasz pellet jest także pakowany w wygodne i poręczne worki, które ułatwiają jego magazynowanie oraz przenoszenie w obrębie własnego domu, działki lub gospodarstwa.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zakup odpowiedniego paliwa jest niezwykle istotny, dlatego podczas jego wyboru warto kierować się zarówno ceną pelletu, jak i jego jakością i parametrami. Należy do nich przede wszystkim kaloryczność, informująca o wydajności i ilości generowanego ciepła podczas spalania pelletu, dlatego stanowi jeden z głównych wyznaczników, na który warto zwrócić uwagę. Aby mieć większą pewność doskonałym rozwiązaniem jest zapoznanie się z opiniami o pellecie dostępnymi na różnego rodzaju stronach internetowych, które pochodzą bezpośrednio od nabywców. Wśród dodatkowych parametrów liczy się także skład pelletu opałowego oraz niska zawartość wilgoci przy zachowaniu jak najwyższej wartości energetycznej. Dobrej jakości pellet składa się z wiór tartacznych i trocin drewna iglastego, dlatego jest ekonomiczny i ekologiczny, a proces jego spalania nie ma dużego negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Nasza firma jest renomowanym producentem pelletu drzewnego, który specjalizuje się w jego produkcji przy zachowaniu wszelkich obowiązujących norm i zasad bezpieczeństwa. Oferujemy między innymi sprzedaż pelletu w Grudziądzu w atrakcyjnej cenie za tonę, co jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców. Prezentowane paliwo opałowe można z powodzeniem wykorzystać do ogrzewania domów, jak i obiektów firmowych. Oferujemy najlepsze warunki współpracy, gwarantując szybką dostawę i wysokiej jakości obsługę klienta. Zapraszamy do kontaktu!

Hurtowa sprzedaż pelletu - Grudziądz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Prowadzimy również hurt pelletu, w którym oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe. Oferta ta skierowana jest do osób potrzebujących dużej ilości paliwa w sezonie grzewczym i nie tylko. Zakup opału w przypadku hurtowych warunków z pewnością się opłaci i będzie korzystnym rozwiązaniem. Pellet drzewny znajduje swoje zastosowanie w domach prywatnych i w obiektach firmowych, w których stanowi podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do