phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Aleksandrowie Kujawskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Aleksandrowie Kujawskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Aleksandrowie Kujawskim oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z kilku ważnych czynników. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały cechowały się wysoką jakością. Jedynie tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Aleksandrowie Kujawskim realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by także kupować materiały z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Klientów w Aleksandrowie Kujawskim gorąco zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet charakteryzuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, jako że jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, a także atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Aleksandrowie Kujawskim oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Aleksandrów Kujawski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do