phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Strzelcach Krajeńskich.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Strzelcach Krajeńskich i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Strzelce Krajeńskie oraz wielu regionach Polski, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Strzelce Krajeńskie realizujemy już od dawna – zapraszamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, jako że tego typu opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także kupować produkty z odpowiednimi atestami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Strzelcach Krajeńskich serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy odznacza się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ to materiał produkowany z trocin drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Strzelce Krajeńskie oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Strzelce Krajeńskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do