phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Opatowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Opatowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza przewagę sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Opatowie oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania lub innego budynku to jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał zdobywa coraz większą popularność ze względu na parę istotnych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Opatowie realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także stawiać na materiały z odpowiednimi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Opatowie gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Pellet wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki kooperacji, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Opatowie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Opatów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do