phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczytnej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczytnej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Szczytnej oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Tylko tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Szczytna realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności wykorzystywać materiały z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Szczytnej serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Szczytna oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczytna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do