phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Polanicy-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Polanicy-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Polanica-Zdrój oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zdobywa na coraz większej popularności z paru kluczowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź usterki. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Polanicy-Zdroju prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią użytkowania, jak również szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy także stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Polanicy-Zdroju gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Pellet odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Polanicy-Zdroju oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Polanica-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do