phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lublińcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lublińcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Lubliniec oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie domu bądź firmy stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Lublińcu realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału należy przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wykorzystywać produkty z właściwymi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Lublińcu gorąco zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Lublińcu oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubliniec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów firmowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do