phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tczewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tczewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Tczewie oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Tczew realizujemy od dawna – zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania domów, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu warto przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Tczewie gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Paliwo charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, gdyż to opał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Tczewie oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tczew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do