phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubieniu Kujawskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubieniu Kujawskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Lubieniu Kujawskim oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie domu czy innego budynku to jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Lubieniu Kujawskim prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału należy przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy również stawiać na materiały z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Lubieniu Kujawskim gorąco zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Lubieniu Kujawskim oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubień Kujawski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do