phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Górowie Iławieckim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Górowie Iławieckim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla wyższość oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Górowie Iławieckim oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład z zakupem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie przez kilka istotnych powodów. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Górowie Iławieckim prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wykorzystywać produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Górowie Iławieckim serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, jako że jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Górowie Iławieckim oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Górowo Iławeckie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do