phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radomiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radomiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Oferowany przez nas produkt TOP Pellet to produkt cechujący się najwyższą jakością (jest to pellet premium). Co to oznacza? Dobry pellet powinien cechować się m.in. wykonaniem z materiału nieszkodliwego dla środowiska naturalnego. Taki jest też TOP Pellet, który powstaje na bazie drewna drzew iglastych, w wyniku przetworzenia trociny, która nie jest zanieczyszczona korą czy innymi składnikami mineralnymi i certyfikowanej zgodnie z normą EN Plus A1 (ponadto, nasz produkt jest także poddawany okresowym, regularnym audytom jakości). Dzięki dbałości o jakość jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepszy pellet drzewny w Radomiu. Sprzedaż pelletu jest nie jest prowadzona luzem, a nasz produkt dostępny jest jedynie w workach, które można łatwo przetransportować (pellet workowany). Dystrybucja pelletu opałowego odbywa się dwiema drogami: poprzez składy opału w Radomiu oraz za pośrednictwem strony internetowej (wówczas zakup odbywa się bezpośrednio u producenta). Ceny pelletu są uzależnione m.in. od jego parametrów jakościowych.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Na stale rosnącą popularność pelletu jako paliwa opałowego wpływają liczne korzyści związane z jego stosowaniem zarówno przez odbiorców indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze (firmy). Przede wszystkim, jest to paliwo opałowe, które cechuje opłacalność - stosowanie pelletu jest znacznie tańsze niż wykorzystanie ogrzewania elektrycznego, gazowego czy olejowego. Poza tym, ogrzewanie pelletem to rozwiązanie bardzo wygodne (pellet jest łatwy w transporcie) oraz bardziej ekologiczne - dobry pellet cechuje się niskim poziomem emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Należy jednak koniecznie pamiętać o jednej bardzo ważnej kwestii - aby móc w pełni wykorzystać wszystkie zalety pelletu, konieczny jest jego odpowiedni dobór. W przeciwnym wypadku, tj. w przypadku pelletu nieposiadającego certyfikatu jakości EN Plus A1, stosowane przez nas kotły na pellet są narażone na korodowanie oraz zwiększoną eksploatację. Taki stan rzeczy może w ciągu kilku lat doprowadzić nawet do trwałego uszkodzenia pieca na pellet i konieczności jego wymiany.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jak już wspomniano, pellet cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością z uwagi na jego ekonomiczny charakter. Kryteriami wyboru, którymi należy kierować się podczas wyboru pelletu do naszego pieca, powinny być m.in. kaloryczność oraz cena. Kaloryczność pelletu to wskaźnik pokazujący, jak wiele ciepła jest generowane podczas spalania pelletu. Z kolei cena pelletu powinna być przede wszystkim dopasowana do naszych możliwości finansowych. Aby dokonać odpowiedniego wyboru, warto również zapoznać się z opiniami o pellecie udzielonymi przez internetowych użytkowników - opinie znalezione w sieci nie powinny być decydujące podczas wyboru paliwa opałowego, mogą jednak dać cenne wskazówki i pomóc w podjęciu decyzji. Ważnym czynnikiem jest oczywiście także zgodność z normami (m.in. certyfikat EN Plus A1). Dopiero po rzetelnym przeanalizowaniu powyższych czynników możemy być pewni, że dokonany przez nas wybór pelletu opałowego okaże się odpowiedni, a materiał grzewczy spełni nasze oczekiwania.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet drzewny TOP Pellet to produkt posiadający wiele zalet - to właśnie dzięki nim jest on szeroko wykorzystywany przez osoby prywatne oraz firmy. Niskie koszty produkcji sprawiają natomiast, że producent pelletu jest w stanie dystrybuować go w dobrych cenach. Sprzedaż pelletu przez naszą firmę wiąże się z konkurencyjnymi warunkami - oferujemy Państwu niską cenę za tonę pelletu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radom

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny jest wykorzystywany powszechnie w celu ogrzewania pomieszczeń firmowych oraz domów prywatnych. Aby jego stosowanie było optymalnym rozwiązaniem, musi być ono opłacalne, dlatego nasza firma oferuje atrakcyjne ceny hurtowe dla wszystkich tych, którzy dokonują zakupu produktu w dużych ilościach. O ile zakup paliwa opałowego w niewielkich ilościach jest rozwiązaniem korzystnym pod względem finansowym, to zakup hurtowy pelletu jest znacznie bardziej opłacalny i oznacza dla nabywcy znacznie większe korzyści.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do