phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Warce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Warce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która podkreśla wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Warka oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje coraz większą popularność z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Warce realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Warce gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady partnerstwa, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Warce oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Warka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy to świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do