phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Świdniku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Świdniku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Świdniku oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie domu czy firmy stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się doskonałą jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Świdnik realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto także wykorzystywać materiały z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Świdniku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, jako że to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, a także optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Świdniku oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świdnik

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do