phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ińsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ińsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Ińsku oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ińsko prowadzimy od dawna – zapraszamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim stawiać na materiały z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Ińsku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ińsko oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ińsko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do