phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kłobucku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kłobucku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie materiałów pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kłobuck oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład z szukaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Kłobuck realizujemy od dawna – zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału należy przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Kłobucku serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, gdyż to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady kooperacji, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kłobucku oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kłobuck

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do