phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Grodzisku Mazowieckim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Grodzisku Mazowieckim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Grodzisku Mazowieckim oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych powodów. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, przez co jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Grodzisku Mazowieckim realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy również stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Grodzisku Mazowieckim gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla otoczenia, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Grodzisku Mazowieckim oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Grodzisk Mazowiecki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to idealny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych i budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do