phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ryglicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ryglicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Ryglicach oraz wielu regionach kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, przez co jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Ryglicach realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Ryglicach serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Pellet charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, jako że to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Ryglice oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ryglice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych i obiektów biznesowych, ponieważ to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do