phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pyskowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pyskowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Pyskowicach oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa na coraz większej popularności z kilku podstawowych powodów. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest cenione zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Pyskowicach realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie używania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Pyskowicach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady kooperacji, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Pyskowice oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pyskowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany to doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do