phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pieniężnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pieniężnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Pieniężnie oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze i bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie ze względu na kilka podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Pieniężnie realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał wyróżnia się ekonomią i ekologią spalania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Pieniężnie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady partnerstwa, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pieniężno oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pieniężno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do