phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brodnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brodnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to paliwo opałowe powstałe z trociny drewna iglastego, które cechuje się wysoką czystością i brakiem niebezpiecznych, organicznych zanieczyszczeń. Pellet drzewny naszej produkcji został objęty bardzo istotnym certyfikatem EN Plus A1, który zapewnia o jego powtarzalności w obrębie danej serii oraz najwyższej klasy zastosowanych surowców. Warto podkreślić, że oferowany przez naszą firmę pellet opałowy cechuje się między innymi parametrami znacznie przewyższającymi rynkową średnią, dzięki czemu stanowi zawsze optymalny i korzystny finansowo zakup. Nie można także zapomnieć o tym, że nasz pellet opałowy powstaje przy użyciu wyselekcjonowanej trociny, pochodzącej od najlepszych dostawców, którzy zapewniają jej stałą i niezmienną jakość. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Brodnicy oraz w innych polskich miastach, a także za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zachęcamy do złożenia zamówienia na pellet w korzystnej cenie już dziś.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów zwiększania temperatury w pomieszczeniach domowych oraz firmowych, gdyż cechuje się niską ceną i zarazem także znakomitą wydajnością. Użytkowanie pelletu jest znacznie tańsze niż ogrzewanie gazowe, elektryczne bądź olejowe, a także sieciowe/miejskie, uznawane przez większość konsumentów za najtańsze. Co więcej, pellet do kotła cechuje się także minimalną ilością niebezpiecznych związków emitowanych do atmosfery podczas spalania. Warto kupować to paliwo wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy w prawidłowy sposób dbają o jego jakość. Tylko takie rozwiązanie zapewnia wieloletnią trwałość pieca na pellet i odporność na pojawianie się korozji i uszkodzeń mechanicznych. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż nasz dobry pellet jest przechowywany w wygodnych workach, które łatwo transportować i magazynować w odpowiednim miejscu.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet opałowy to paliwo, które powinno charakteryzować się wysoką jakością, aby zapewniało optymalny poziom grzania pomieszczeń domowych i firmowych. Istotna jest przede wszystkim kaloryczność pelletu, która ma bezpośredni wpływ na ekonomiczność jego użytkowania. Ponadto warto także zwrócić uwagę na niską wilgotność oraz fakt, iż spalanie pelletu nie ma szkodliwego wpływu na środowisko, jeśli zdecydujemy się na paliwo wykonane w 100% z wiór tartacznych lub trociny drewna iglastego. Warto przed zakupem zapoznać się z opiniami o pellecie, które wiele mówią o jakości. Paliwo o doskonałych parametrach możesz zamówić w naszej firmie, korzystając przy okazji z atrakcyjnej ceny pelletu, która nie nadwyręża budżetu i jest dostosowana do możliwości finansowych zarówno klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Podczas produkcji pelletu drzewnego, jako renomowany producent zwracamy uwagę na najdrobniejsze kwestie, które mogą mieć wpływ na jego wartości użytkowe i jakość. Oferujemy sprzedaż pelletu w korzystnej cenie za tonę w Brodnicy, a także w wielu innych polskich miastach, gdyż działamy na terenie całego kraju. Warto wiedzieć, że dostępne u nas paliwo opałowe jest objęte certyfikatem EN Plus A1 i odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brodnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Prowadzimy również hurt pelletu oferując atrakcyjne ceny hurtowe dla osób potrzebujących dużej ilości tego rodzaju paliwa, które wyróżnia się ekologicznym i ekonomicznym użytkowaniem. Opał ten sprawdzi się do ogrzewania domów, a także obiektów firmowych o różnym przeznaczeniu, a dodatkowo zawsze spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby osób stawiających na wysoką jakość podczas zakupu i wyboru pelletu drzewnego, który zawsze stanowi korzystne i opłacalne rozwiązanie oraz doskonałą inwestycję.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do