phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Iłowej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Iłowej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Iłowa oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z paru podstawowych czynników. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Iłowa prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto w szczególności wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Iłowej serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady kooperacji, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Iłowa oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Iłowa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do