phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zawichoście.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zawichoście i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie trocin wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Zawichoście oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, przez co jest pożądane szczególnie wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Jedynie w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Zawichoście realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Zawichoście gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki partnerstwa, a także atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Zawichost oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zawichost

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do