phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krośnie Odrzańskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krośnie Odrzańskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Krośnie Odrzańskim oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Krośnie Odrzańskim prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Krośnie Odrzańskim gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Krosno Odrzańskie oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krosno Odrzańskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów firmowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do