phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wałbrzychu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wałbrzychu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Wałbrzychu oraz całym kraju, utrzymując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania czy innego budynku to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten opał zdobywa na coraz większej popularności z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wałbrzych prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim kupować produkty z właściwymi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co powoduje, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Wałbrzychu serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Pellet charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wałbrzych oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wałbrzych

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do