phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łosicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łosicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Łosicach oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę istotnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Łosicach prowadzimy od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, jako że tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie używania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Łosicach serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Opał cechuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla otoczenia, jako że to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Łosicach oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łosice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, jako że to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do