phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skarszewach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skarszewach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Skarszewach oraz wielu regionach kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Skarszewy realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną ilość ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Skarszewach gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Skarszewach oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skarszewy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do