phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Korszach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Korszach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Korszach oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zyskuje coraz większe uznanie z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Korszach realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią używania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Korszach gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, gdyż jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Korsze oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Korsze

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy to świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do