phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lesku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lesku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Lesku oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie mieszkania bądź firmy to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał zyskuje na coraz większym uznaniu przez kilka podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Lesko prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również stawiać na materiały z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po budynku. Klientów w Lesku gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Pellet odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, a także przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Lesku oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lesko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do