phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dąbiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dąbiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dąbie oraz wielu regionach kraju, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Dąbie realizujemy od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Dąbiu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Pellet odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dąbie oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dąbie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do