phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Muszynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Muszynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Muszyna oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten opał zdobywa coraz większą popularność z paru podstawowych powodów. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Muszynie prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także kupować materiały z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Muszynie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Opał odznacza się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, ponieważ jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Muszynie oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Muszyna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do