phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kołaczycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kołaczycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kołaczyce oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Kołaczycach realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które stale wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Kołaczycach gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, jako że to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne zasady współpracy, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kołaczycach oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kołaczyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, ponieważ jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do