phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krośnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krośnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Na polskim rynku pellet opałowy występuje w wielu wariantach i o różnej jakości - nie każdy zapewnia optymalne parametry, pozwalające na optymalne spalanie i wysoką wydajność. Dobry pellet powinien być wykonany z drewna o wysokich parametrach, potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1. By zapewnić Państwu pellet drzewny o najwyższej jakości, regularnie przeprowadzamy audyty jakościowe, potwierdzające zgodność z wyśrubowanymi standardami. Oferowany przez nas pellet premium się nie spieka, a do jego produkcji wykorzystywane są trociny od sprawdzonych dostawców, o odpowiedniej czystości (m.in. oczyszczony z kory), dzięki czemu wyróżnia się on na rynku - zapewniając klientom bezstresową eksploatację, niską zawartość popiołów i powtarzalne wyniki. Dzięki temu decydując się na oferowany przez nas w Krośnie pellet workowany, masz pewność, że otrzymujesz produkt wart swojej ceny. Nigdy naszym celem nie była sprzedaż pelletu o niskiej jakości najtaniej na rynku - wręcz przeciwnie, dokładamy starań, by cena pelletu była odzwierciedleniem jego wysokiej jakości, ale przy tym przystępna. Jesteśmy przekonani, że nasz produkt oferowany w najlepszych składach opału w Krośnie przypadnie Państwu do gustu.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem jest rozsądnym kompromisem pomiędzy wysokimi cenami, jakie wiążą się z wykorzystaniem gazu ziemnego czy energii elektrycznej, a ekologią i bezobsługowym ogrzewaniem. Piec na pellet jest praktycznie bezobsługowy - sam może rozpoczynać i kończyć proces palenia według ustalonego harmonogramu (lub tak, aby temperatura utrzymywała się w pożądanym zakresie), a jego załadunek może odbywać się raz na kilka dni lub nawet rzadziej. Sam pellet podczas spalania emituje bardzo niewiele związków szkodliwych do atmosfery, a jego wpływ na produkcję dwutlenku węgla jest zerowy (drzewa wcześniej pochłaniają podobną ilość CO2, w stosunku do uwalnianej podczas spalania). By jednak kotły na pellet przez lata zachowywały swoją funkcjonalność i nie korodowały, muszą być zasilane paliwem o odpowiedniej jakości. Dobry pellet, jaki znajdziesz w naszej ofercie, zawiera niewiele popiołu, jest dobrze wysuszony i spełnia wymogi pozwalające na otrzymanie certyfikatu EN Plus A1. Można go wykorzystywać nawet w najnowocześniejszych piecach na rynku - np. klasy 5. lub ecodesign.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet opałowy staje się coraz popularniejszym paliwem w naszym kraju. Nic dziwnego, bowiem wśród użytkowników przeważają bardzo dobre opinie o pellecie. Jest doceniany m.in. za łatwość w wykorzystaniu (załadunek może nastąpić raz na kilka dni), ekologiczność i niskie koszty eksploatacji. Jednak, aby wybrać wysokiej jakości pellet, trzeba zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Jednym z nich jest kaloryczność pelletu, która mówi nam o tym, jak wiele energii można uzyskać z jednego kilograma tego paliwa. Im wyższa wartość, tym lepszy produkt otrzymujemy. By spalanie pelletu zachodziło optymalnie, niezbędna jest również odpowiednio niska wilgotność, zawartość popiołu i odporność na spiekanie. Dobrej jakości materiał łatwo rozpoznać po certyfikacie EN Plus A1, który otrzymują tylko produkty wysokiej jakości i który jest aktualnie wymagany przez producentów większości pieców. Cena pelletu, choć oczywiście ważna, nie powinna być jedynym czynnikiem decydującym o wyborze konkretnego produktu - najtańsze paliwa mogą skrócić żywotność kotła, emitować więcej zanieczyszczeń i dostarczać mniej energii.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany przez nas w Krośnie pellet drzewny wyróżnia się a rynku kilkoma parametrami, które czynią z niego idealne paliwo do ogrzewania Twojego domu. Jako producent pelletu współpracujemy jedynie z zaufanymi dostawcami trocin, co daje nam pewność, że są one pozyskiwane w sposób zrównoważony, a ponadto suche u wysokiej jakości. Produkcja pelletu odbywa się w ściśle kontrolowanych warunkach, a jego jakość jest potwierdzona certyfikatem EN Plus A1. Oczekiwana za nasz pellet cena za tonę jest utrzymywana na atrakcyjnym poziomie, a porównując z oferowaną jakością, jest bardzo korzystna. Sprzedaż pelletu realizujemy poprzez składy opału i telefonicznie. Najlepszy pellet w Krośnie znajdziesz właśnie u nas.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krosno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny to doskonałe paliwo - nie tylko do ogrzewania domów jednorodzinnych, ale także obiektów przemysłowych, biur, szkół i innych budynków. Wszędzie tam, gdzie ceniona jest ekologia, łatwość obsługi i niskie koszty ogrzewania sprawdzi się właśnie to paliwo. Zainteresowanym zakupem większych ilości oferujemy pellet ceny hurtowe, dzięki którym można jeszcze bardziej obniżyć koszty ogrzewania. Nawet decydując się na hurt pellet, masz gwarancję, że będzie on wysokiej jakości, suchy i wysokokaloryczny - co potwierdza certyfikat EN Plus A1.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do