phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dynowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dynowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Dynowie oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większą popularność przez kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Dynów prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że tego typu opał odznacza się ekonomią i ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności kupować produkty z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Dynowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych nabywców. Opał cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na przyrodę, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Dynowie oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dynów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny to świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów firmowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do