phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sobótce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sobótce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Sobótka oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie domu lub innego budynku stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione materiały cechowały się wysoką jakością. Jedynie w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Sobótce prowadzimy już od dawna – zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią użytkowania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Sobótce gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, ponieważ to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Sobótce oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sobótka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, jako że jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do