phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szepietowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szepietowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Szepietowo oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie domu czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Szepietowo prowadzimy od dawna – zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Szepietowie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, ponieważ to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Szepietowo oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szepietowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do