phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tarnogrodzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tarnogrodzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Tarnogrodzie oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się doskonałą jakością. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Tarnogrodzie prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które stale się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również stawiać na produkty z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Tarnogrodzie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki kooperacji, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Tarnogrodzie oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tarnogród

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do