phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ogrodzieńcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ogrodzieńcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ogrodzieniec oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie domu bądź innego budynku to jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności ze względu na parę istotnych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione paliwo odznaczało się świetną jakością. Jedynie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ogrodzieniec realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wykorzystywać materiały z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Ogrodzieńcu serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał odznacza się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, jako że to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Ogrodzieńcu oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ogrodzieniec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do