phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chmielniku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chmielniku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Chmielniku oraz wielu regionach kraju, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten opał zyskuje coraz większe uznanie ze względu na parę istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Chmielniku realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by także kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Chmielniku gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Chmielnik oraz na terenie całej Polski – już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chmielnik

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do