phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Urzędowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Urzędowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Urzędów oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Urzędowie prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto w szczególności kupować produkty z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Urzędowie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Urzędów oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Urzędów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz budynków biznesowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do