phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szlichtyngowej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szlichtyngowej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Szlichtyngowa oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź firmy stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z zakupem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Szlichtyngowej realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, jak również szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wybierać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po budynku. Klientów w Szlichtyngowej serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Szlichtyngowej oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szlichtyngowa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do