phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kościerzynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kościerzynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Kościerzynie oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład z zakupem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten opał zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na kilka podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Kościerzynie realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Kościerzynie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet charakteryzuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kościerzyna oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kościerzyna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do