phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ćmielowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ćmielowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Ćmielowie oraz całej Polsce, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne naturze i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ćmielów prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem opału należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również kupować produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Ćmielowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Pellet cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Ćmielowie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ćmielów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny to świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów firmowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do