phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Koszalinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Koszalinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Dobry pellet to gwarancja ekonomicznego, bezobsługowego i bezproblemowego ogrzewania. Właśnie taki cel przyświeca nam podczas produkcji TOP pellet, oferując pellet premium, który spełnia najwyższe wymagania, potwierdzone certyfikatem EN Plus A1. W tym celu współpracujemy ze stałymi dostawcami, co daje nam pewność, że otrzymywane trociny są wolne od zanieczyszczeń czy chociażby kory, a także pozyskiwane w zrównoważony, neutralny dla środowiska sposób. Nasz pellet opałowy, który oferujemy w Koszalinie, nie spieka się, co ułatwia jego spalanie i redukuje ilość produkowanych odpadów. Cena pelletu nie jest najniższa na rynku, za to gwarantujemy, że jego jakość (wilgotność, czystość i zawartość popiołu) sprawia, że to najlepszy pellet drzewny na rynku. W Koszalinie prowadzimy sprzedaż pelletu poprzez skład opału, jak również telefonicznie i przez internet. Sięgając po nasz pellet workowany, masz pewność, że otrzymujesz produkt, który Cię nie zawiedzie, a Tobie i Twojej rodzinie zapewni przyjemne ciepło zimą.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

W ostatnich latach coraz większą uwagę przykłada się do rodzaju ogrzewania wykorzystywanego w domu. Chcemy, by nie tylko było tanio, ale również ekologicznie i łatwo w obsłudze. Pellet sprawdza się w tym zastosowaniu doskonale. Piec na pellet działa automatycznie - utrzymując pożądaną temperaturę w mieszkaniu lub włączając i wyłączając się według harmonogramu. W dodatku kotły na pellet wystarczy załadowywać raz na kilka dni, co oznacza, że jest to rozwiązanie wymagające bardzo mało pracy. Dobry pellet zapewni bezproblemową obsługę i długą eksploatację pieca, a dzięki niskiej zawartości popiołu, wilgotności i wysokiej kaloryczności sprawia, że ogrzewanie pelletem w ostatecznym rozrachunku wychodzi naprawdę tanio. Dodatkowo podczas jego spalania wytwarzają się bardzo małe ilości szkodliwych związków, a ślad węglowy towarzyszący jego wykorzystaniu jest zerowy.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet to wygodne, tanie i ekologiczne rozwiązanie. Jednak nie każde paliwo tego rodzaju jest jednakowej jakości. By kupowany pellet opałowy spełniał pokładane w nim oczekiwania, warto się przyjrzeć jego parametrom. Liczy się nie tylko cena pelletu, ponieważ ta bardzo często może być złudna - najtańsze produkty nie spełniają rygorystycznych wymagań jakościowych i przyspieszają zużycie drogich kotłów. Warto więc sprawdzić, czy posiada on certyfikat EN Plus A1, który jest wymagany przez producentów pieców, a także kaloryczność pelletu, który zamierzamy kupić. Mówi nam ona wiele o jego wydajności, czyli ile ciepła wygeneruje nam spalanie pelletu - niekiedy różnice pomiędzy podobnymi na pierwszy rzut oka produktami potrafią być znaczące. Wśród osób decydujących się na paliwo najwyższej jakości, opinie o pellecie są niemalże wyłącznie pozytywne. Jeśli więc chcesz dołączyć do grona zadowolonych użytkowników, to musisz zwracać uwagę na to, jaki pellet kupujesz. Tylko w ten sposób upewnisz się co do produktu najwyższej jakości.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

TOP pellet to producent pelletu najwyższej jakości, którego wykorzystanie gwarantuje Ci długą eksploatację Twojego pieca, niewielką ilość popiołów i wysoką wydajność, co przekłada się na niskie koszty ogrzewania. Dokładamy starań, by nasz pellet drzewny spełniał najbardziej wyśrubowane normy. Dla mieszkańców Koszalina prowadzimy sprzedaż pelletu przez internet, telefon, a także stacjonarnie - w dobrych składach opału. Nowoczesna produkcja pelletu wymaga od nas najwyższej jakości na każdym etapie, co sprawia, że jest to najwyższej jakości pellet - cena za tonę nie jest najniższa na rynku, ale masz pewność, że sięgasz po produkt premium.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Koszalin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Dla klientów, których interesuje najwyższej jakości pellet i ceny hurtowe - np. przedsiębiorców, szkoły, składy opału czy instytucje, przygotowaliśmy hurt pellet. W zależności od ilości i warunków związanych z dostawą można negocjować i indywidualnie dopasowywać ceny, za jakie sprzedajemy nasz pellet drzewny. Niezależnie od ceny, nabywasz produkt premium, którego jakość potwierdzona jest licznymi audytami i certyfikatem EN Plus A1. To najlepszy i najbardziej oczywisty wybór dla Twojej firmy - zachęcamy więc do kontaktu.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do