phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Koziegłowach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Koziegłowach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Koziegłowy oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź firmy stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z kilku istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Koziegłowach realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału warto przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Koziegłowach serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Koziegłowy oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Koziegłowy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, gdyż to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do