phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Węgorzynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Węgorzynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Węgorzyno oraz licznych regionach Polski, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz sprawdzone metody ogrzewania domu lub firmy stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa coraz większe uznanie z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Wyłącznie w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Węgorzyno realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także stawiać na produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co gwarantuje, że jego wybór stanowi trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Węgorzynie gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Paliwo odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, jako że to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady partnerstwa, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Węgorzyno oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Węgorzyno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków biznesowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do