phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Wschowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Wschowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wschowa oraz licznych regionach kraju, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne metody ogrzewania domu lub przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wschowa prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim kupować materiały z właściwymi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Klientów we Wschowie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet cechuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wschowa oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wschowa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do