phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rejowcu Fabrycznym.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rejowcu Fabrycznym i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Rejowcu Fabrycznym oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje coraz większą popularność ze względu na parę kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Rejowcu Fabrycznym prowadzimy już od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim kupować produkty z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co sprawia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Rejowcu Fabrycznym serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, ponieważ jest to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Rejowcu Fabrycznym oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rejowiec Fabryczny

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny to doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do