phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jelczu-Laskowice.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jelczu-Laskowice i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Jelcz-Laskowice oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy innego budynku to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Jelcz-Laskowice prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także stawiać na produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co sprawia, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Klientów w Jelczu-Laskowice gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Opał cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, ponieważ jest to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Jelczu-Laskowice oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jelcz-Laskowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do