phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Środzie Wielkopolskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Środzie Wielkopolskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Środzie Wielkopolskiej oraz licznych regionach Polski, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Środzie Wielkopolskiej realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy odznacza się opłacalnością i ekologią użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Środzie Wielkopolskiej serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Paliwo odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Środzie Wielkopolskiej oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Środa Wielkopolska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych i budynków przemysłowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do