phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Namysłowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Namysłowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla przewagę sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Namysłów oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi z zakupem właściwego pelletu. W ostatnich latach ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Jedynie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Namysłów prowadzimy już od dawna – zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu opał odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Namysłowie serdecznie zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Namysłowie oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Namysłów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów firmowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do